Czytnik kodów kreskowych SC-1202

SC-1202 to czytnik kodów 2D, charakteryzujący się wysoką wydajnością i niezawodnością przy stosunkowo niewielkim zużyciu energii. Czytnik SC-1202 potrafi również̇ czytać́ większość́ popularnych kodów 1D.

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1250g

Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager Dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.

Czytnik kodów kreskowych SC-830

Podręczny czytnik kodów kreskowych 1D, który z łatwością pozwala odczytywać uszkodzone i niewyraźne kody.

Czytnik kodów kreskowych ZEBRA LI4278

Czytnik bezprzewodowy umożliwiający odczyt prawie każdego kodu 1D wydrukowanego na papierze lub bezpośrednio z ekranu smartfona czy komputera. Ponadto odczytuje kody HD o wysokiej gęstości.

Czytnik kodów kreskowych LS2208

Model LS2208 oferuje wiele zalet – skanowanie klasy korporacyjnej w bardzo ergonomicznej, trwałej i lekkiej konstrukcji, która zapewnia komfort przez cały dzień użytkowania, zwiększony zasięg odczytu ułatwiający skanowanie oraz obsługę używanych na co dzień jednowymiarowych kodów kreskowych, w tym kodów o wysokiej gęstości.

Czytnik kodów kreskowych ZEBRA DS2278

Skanery serii DS2200 poradzą sobie z każdym kodem. Są to niedrogie imagery 1D/2D, w przypadku których przystępna cena nie oznacza konieczności rezygnowania z wydajności pracy czy dostępności funkcji.