CAS CL 5200

Wagi drukujące etykiety CL5200 Junior przeznaczone są dla klientów poszukujących solidnych, ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach - na stoiska zajmując się sprzedażą wędlin, mięsa i nabiału.

CAS CL 3000

Wagi drukujące etykiety CL 3000 przeznaczone są dla klientów poszukujących ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w mniejszych placówkach handlowych. Urządzenie zapewnia prostą obsługę sprzedaży na stoiskach zajmujących się sprzedażą wędlin, mięsa i nabiału.

ER-PLUS

Wagi z serii ER PLUS to sprawdzona konstrukcja wagi kalkulacyjnej z akumulatorem. Port RS pozwala na podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Podświetlane wyświetlacze LCD zapewniają odczyt wyniku ważenia w każdych warunkach.

PR-II

Waga CAS PR-II wyróżnia się różnorodnością źródeł zasilania. Wyposażona jest w akumulator wraz z układem ładowania, zasilacz sieciowy oraz gniazdo na baterie.

DIBAL SPC RS

Możliwość zasilania z sieci lub wbudowanego akumulatora, wyraźne podświetlane wyświetlacze LCD, zakres ważenia do 6/15 kg lub do 15/30 kg, w zestawie dwie szalki: plastikowa i metalowa, aktywny interfejs RS232

DIBAL SPC

Możliwość zasilania z sieci lub wbudowanego akumulatora, wyraźne podświetlane wyświetlacze LCD, zakres ważenia do 6/15 kg lub do 15/30 kg, w zestawie dwie szalki: plastikowa i metalowa

CAS DB-1H Plus

Wagi z serii DB-1H PLUS są obecne na polskim rynku od wielu lat. Cenione są za wysoką jakość, trwałość i niezawodność. Wbudowany port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Dwudziałowość zapewnia większą dokładność wyniku ważenia.

CAS DB-II Plus

Wagi pomostowe z serii DB-II PLUS są przeznaczone do stosowania w sklepach, gastronomii oraz w przemyśle. Wbudowany akumulator pozwala na używanie wag również na bazarach, giełdach hurtowych itp. Port RS232 pozwala na podłączenie wagi do komputera lub kasy fiskalnej. Podłączenie drukarki pozwala na drukowanie etykiet lub paragonów z wynikami ważenia.

CAS SW-II

Podświetlana klawiatura ułatwia pracę w pomieszczeniach o niskim natężeniu światła. Dzięki tym rozwiązaniom doskonale sprawdza się w magazynach, przemyśle oraz w aptekach. Waga SW-II to najbardziej zaawansowana wśród wag kontrolnych pod względem różnorodności zasilania.

DIBAL G-305

Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe, podświetlane wyświetlacze LCD, możliwość współpracy z kasą fiskalną, lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary

DIBAL PS-50

Możliwość zasilania z sieci lub wewnętrznego akumulatora (do 120 godzin pracy), trzy zakresy ważenia: do 3/6, 6/15 lub 15/25 kg, lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary.

PD-II/ PD-S/ PD-SB

Podświetlana klawiatura ułatwia pracę w pomieszczeniach o niskim natężeniu światła. Dzięki tym rozwiązaniom doskonale sprawdza się w magazynach, przemyśle oraz w aptekach. Waga SW-II to najbardziej zaawansowana wśród wag kontrolnych pod względem różnorodności zasilania.