AM-1015

AerMonitor to cienki i elegancki monitor oferowany w 15” lub 17” rozmiarze wyświetlacza. Może być montowany zarówno do ściany, jak i na specjalnej podstawie lub stojaku, dzięki czemu można go łatwo przystosować do wystroju sklepu.

AM-1008W

8" Wyświetlacz z NFC i emulacją VFD. Wyposażony w rozdzielczość HD, z opcjonalnie wbudowanym modułem NFC, emulację 20x2 VFD i ujednoliconą konstrukcję złącza, AM-1008W jest pionierem w dziedzinie wielofunkcyjnych wyświetlaczy dla klientów.

AM-1022

Oferta monitorów FEC z serii AerMonitor została poszerzona o nowe rozwiązania. Przedstawiamy AM-1022, nowy 22” bez ramkowy monitor z pojemnościowym ekranem dotykowym. Monitor posiada płaski ekran LED w rozdzielczości HD i oferuje dwa typy jasności dla spełnienia wymagań różnych aplikacji.

AM-1032

Oferta monitorów FEC z serii AerMonitor została poszerzona o nowe rozwiązania. Przedstawiamy AM-1032, nowy 32” bez ramkowy monitor z pojemnościowym ekranem dotykowym. Monitor posiada płaski ekran LED w rozdzielczości HD i oferuje wysoką jasność dla spełnienia wymagań różnych aplikacji.