Szuflada na pieniądze B-205 z przystawką zasilającą

Szuflada będąca zamykanym pojemnikiem na pieniądze służąca jednocześnie do zamocowania i podłączenia zasilania bileterki Emar-205 w autobusie. Szuflada zawiera przegrody na monety oraz oddzielny schowek na banknoty. Szufladę należy na stałe przykręcić w autobusie w okolicy kierowcy w sposób zapewniający ergonomie pracy na bileterce. Szuflada jest stosowana zamiast podstawy mocującej.

Cena netto: 388 zł
Zapytaj o ofertę

Adapter dla Bileterki Emar 205

Podstawa przejściowa adapter służący do zamocowania i podłączenia zasilania bileterki Emar-205 w autobusie w którym zamontowana jest szuflada lub podstawa do bileterki Emar-105 . Adapter należy założyć na kołki mocujące szuflady lub podstawy do bileterki Emar-105.

Cena netto: 99 zł
Zapytaj o ofertę

Podstawa mocująca dla Bileterki Emar 205

Podstawa służąca do zamocowania i podłączenia zasilania bileterki Emar-205 w autobusie. Podstawę należy na stałe zamontować w autobusie w okolicy kierowcy w sposób zapewniający ergonomie pracy na bileterce. Podstawa mocująca jest stosowana zamiast szuflady na pieniądze.

Cena netto: 99 zł
Zapytaj o ofertę

Przystawka zasilająca

Przystawka zasilająca (PZ) jest modułem sprzętowym służącym do podłączenia zasilania bileterki.

Cena netto: 44 zł
Zapytaj o ofertę

Przystawka komunikacyjna podstawowa

Przystawka komunikacyjna podstawowa do podłączenia tablic kierunkowych naszej produkcji. Przystawka komunikacyjna montowana jest w szufladzie lub podstawie do bileterki Emar-205

Cena netto: 399 zł
Zapytaj o ofertę

Przystawka komunikacyjna rozszerzona

Przystawka komunikacyjna podstawowa do podłączenia: tablic kierunkowych naszej produkcji i do podłączenia terminala płatniczego oraz łączności on-line na karcie SIM i lokalizowania GPS. Przystawka komunikacyjna montowana jest w szufladzie lub podstawie do bileterki Emar-205

Cena netto: 850 zł
Zapytaj o ofertę

Zespół podstawy terminala

Zespół podstawy terminala (wykonania w zależności wersji od terminali) – montowana w autobusie w okolicy bileterki Emar-205, służy do zamontowania terminala

Cena netto: 89 zł
Zapytaj o ofertę

Przewód do podłączenia terminala

Przewód do podłączenia terminala z przystawką komunikacyjną.

Cena netto: 98 zł
Zapytaj o ofertę

Karta pamięci kierowcy

Karta pamięci zakładana do bileterki Emar-105 przypisywana do kierowcy zaprogramowana danymi do sprzedaży biletów, na którą bileterka Emar-105 zapisuje szczegółowe informacje o dokonanej sprzedaży i pracy kierowcy.

Cena netto: 150 zł
Zapytaj o ofertę

Szuflada na pieniądze B-105

Szuflada będąca zamykanym pojemnikiem na pieniądze służąca jednocześnie do zamocowania i podłączenia zasilania bileterki Emar-105 w autobusie. Szuflada zawiera przegrody na monety oraz oddzielny schowek na banknoty. Szufladę należy na stałe przykręcić w autobusie w okolicy kierowcy w sposób zapewniający ergonomie pracy na bileterce. Szuflada jest stosowana zamiast podstawy mocującej.

Już nie produkowana

Podstawa mocująca dla Bileterki Emar 105

Podstawa służąca do zamocowania i podłączenia zasilania bileterki Emar-105 w autobusie. Podstawę należy na stałe przykręcić w autobusie w okolicy kierowcy w sposób zapewniający ergonomie pracy na bileterce. Podstawa mocująca jest stosowana zamiast szuflady na pieniądze.

Cena netto: 99 zł
Zapytaj o ofertę

Osłona szuflady

Ozdobna osłona mocowana na szufladę osłaniająca tył bileterki Emar-105 i tył szuflady na pieniądze. Osłona jest na stałe przykręcana do szuflady i poprawia wygląd bileterki z szufladą widoczny przez szybę autobusu.

Cena netto: 15 zł
Zapytaj o ofertę

Gniazdo zasilania

Gniazdo zasilania z przewodem do podłączenia zasilania bileterki Emar-105 do instalacji w autobusie. Gniazdo mocowane jest do szuflady na pieniądze. Występuje również w podstawie mocującej. Podłączane jest do na stałe do instalacji elektrycznej autobusu o napięciu 24 V lub 12 V.

Cena netto: 79 zł
Zapytaj o ofertę

Adapter zasilania B-205

Łącznik zasilania służy do podłączenia bileterki Emar-205 do zasilania sieciowego poprzez zasilacz Emar 200. Zawiera wejście w postaci złącza samochodowego pasującym do EMAR 200 i wyjście złączem pasującym do bileterki Emar 205.

Cena netto: 35 zł
Zapytaj o ofertę

Czytnik Kodów QR

Czytnik Kodów QR jest sprzętowym wyposażeniem Bileterki Emar-205 służącym do odczytu kodów w celu weryfikacji oraz rejestracji rodzaju ulg ustawowych dla osób niepełnosprawnych identyfikujących się legitymacją z kodem QR.

Cena netto: 200 zł
Zapytaj o ofertę

Przystawka Emar 200

Przystawka Emar 200 (zasilacz sieciowy) służąca do podłączenia zasilania bileterki Emar-105 poprzez Łącznik zasilania do instalacji sieci 230V prądu zmiennego. Napięcie wyjściowe 24 V.

Cena netto: 130 zł
Zapytaj o ofertę

Czytnik kontrolera CKM-100

Przenośne urządzenie do kontroli biletów elektronicznych zapisanych na EM-kartach pasażera (karty zbliżeniowe typu „Mifare”). Służy do sprawdzenia ważności biletów elektronicznych poprzez porównanie z rozkładem jazdy danego przewoźnika przeniesionym z systemu komputerowego programem e-kontroler. Pozwala też na przeniesienie danych z kontroli do komputera oraz kontrolę pracy rewizora.

Cena netto: 1490 zł
Zapytaj o ofertę

EM-karta pasażera

EM-karta to elektroniczna, zbliżeniowa karta działająca z wykorzystaniem fal radiowych. Umożliwia wielokrotny zapis i odczyt informacji w niej zawartych. Przewoźnicy wykorzystują tą technologię do skopiowania do karty biletu sprzedawanego w postaci papierowej na dotychczasowych zasadach, celem wprowadzenia nowej oferty oraz ułatwienia obsługi pasażerów.

Cena netto: od 7,77 zł
Zapytaj o ofertę

Programator EM-kart 14

Przystawka podłączana do komputera z programem obsługującym sprzedaż biletów poprzez kabel USB służąca do zapisywania biletów elektronicznych oraz danych identyfikacyjnych pasażera do EM-karty pasażera (karty zbliżeniowej typu „Mifare”). Pozwala też na podgląd zawartości EM-karty pasażera.

Cena netto: 1050 zł
Zapytaj o ofertę

Programator 14

Przystawka podłączana do komputera poprzez kabel USB służąca do przenoszenia informacji pomiędzy programem komputerowym a kartą pamięci kierowcy. Współpracuje z oprogramowaniem systemu biletowego. Pozwala na zapis do karty kierowcy danych niezbędnych do sprzedaży biletów przez bileterki Emar-105 i ustawialnych parametrów pracy kierowcy oraz odczyt i przekazanie z karty pamięci kierowcy danych sprzedażowych do systemu komputerowego.

Cena netto: 600 zł
Zapytaj o ofertę