EMAR od blisko 30 lat jest producentem bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach oraz kas rejestrujących.

Opracowany przez EMAR i współpracujące firmy INFORMICA oraz INFOKUB system sprzedaży biletów funkcjonuje w większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce. System wniósł u przewoźników rewolucyjne zmiany w organizacji sprzedaży biletów, dał możliwość elektronicznej obróbki danych ze sprzedaży. Poza bileterkami, EMAR produkuje również kasy i drukarki fiskalne, które są oceniane jako produkt o bardzo dobrych walorach funkcjonalnych i użytkowych.

Własne biuro doświadczonych konstruktorów i programistów oraz grupa wysoko wykwalifikowanych monterów dają gwarancję spełnienia wysokim wymaganiom w zakresie produkcji precyzyjnych urządzeń elektroniczno-mechanicznych.
Istotą działań firmy EMAR jest zaspokojenie wzrastających i ściśle określonych oczekiwań naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Wdrożyliśmy procedury Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009. System Zarządzania Jakością zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość naszych produktów i usług z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracy.