W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Lutowniczy

Miejsce pracy: Błonie (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

Opis stanowiska:

  • montaż (lutowanie) urządzeń elektronicznych

  • wykonywanie wiązek sygnałowych

  • diagnostyka i naprawa urządzeń elektronicznych

  • dbanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne)

  • doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • zdolności manualne

  • sumienność

  • rzetelność

  • dokładność

  • systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Administratorem danych jest EMAR – Samoraj i spółka sp.j. z siedzibą w Błonie 05-870, Kopytów 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.