Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy

  • przyjmowanie wyrobów do magazynu
  • ewidencjonowanie materiałów wychodzących i wchodzących do magazynu w systemie komputerowym

  • pakowanie i wysyłka wyrobów gotowych

  • kompletowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru

  • obsługa systemów informatycznych

  • nadzór i odpowiedzialność za ilościowo-jakościowe stany magazynowe
  • przygotowywanie, przyjmowanie i wysyłanie reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • dbanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • znajomość dokumentów magazynowych

  • znajomość obiegu dokumentów w firmie
  • dobra organizacja pracy

  • sumienność

  • odpowiedzialność

  • rzetelność

  • terminowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy