PROMOCJA! KUP DRUKARKĘ FISKALNĄ TEMPO 3 A OTRZYMASZ DOSTĘP DO PARAGONÓW ON-LINE!

REGULAMIN PROMOCJI:

*Cena opcji „Ethernet” w czasie trwania promocji wynosi 1 zł netto

*Promocja trwa od 24.04.2017 do 08.07.2017 r.

*Wszystkie zakupione drukarki Tempo 3 w terminie promocji posiadają odblokowany interfejs Ethernet.

*Sugerowana cena opcji Ethernet w drukarce Tempo 3 bez promocji wynosi 99 zł netto.

 

Jak działa dostęp do paragonów on-line?

Drukarkę należy skomunikować z siecią komputerową z dostępem do Internetu przy pomocy interfejsu Ethernet.

Następnie należy zainstalować na komputerze (serwerze) program EmarKopia. Program wersji Windows lub Linux jest dostępny na naszej stronie Internetowej w zakładce „do pobrania”.

Po konfiguracji program zdalnie komunikuje się z drukarką, pobiera kopie paragonów i zapisuje w katalogu pod nazwą numeru unikatowego drukarki. Nawet jeśli zamienimy drukarkę na inną, program to rozpozna i automatycznie założy nowy katalog o nazwie z innym numerem unikatowym. Podłączenie po Ethernecie daje możliwość dostępu on-line do paragonów, zdalnego backup(u) i odczytu zawartości kopii elektronicznej drukarki. Zdalny backup to również większe bezpieczeństwo przechowywania zawartości kopii elektronicznej paragonów. Wystawiając na drukarce paragony, program EmarKopia poprzez Ethernet łączy się z drukarką i pobiera paragon. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć dostęp on-line z centrali firmy do każdej drukarki zainstalowanej w placówce handlowej w dowolnym miejscu.

Co dalej?

Dane możemy analizować za pomocą programu DFRaporty. Program jest dostępny na stronie w zakładce „do pobrania.” Z programu można wydrukować raporty dobowe, okresowe np. dla kontroli z US. Można przeglądać całą zawartość elektronicznej kopii drukarki fiskalnej. Można wyszukiwać zawartość paragonów według zadanych kryteriów np. wyszukać paragony, które zawierają towary o określonych nazwach oraz stawce PTU.

Konfiguracji i instalacji drukarek dokonują nasi Partnerzy Handlowi, którzy są dostępni na terenie całego kraju. Usługa może być dodatkowo płatna.

Już teraz wyszukaj Partnera Handlowego u którego dokonasz zakupu, instalacji i konfiguracji!