Dziękujemy za wspólne 25 LAT

Z radością i wielką dumą informujemy, że 05 lutego 2017 r. firma Emar obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. W 1992 konstruktorzy zakładów Mera-Błonie zdecydowali się założyć prywatną działalność, która połączyła zdobyte doświadczenie, ogromną pasję i zamiłowanie do wykonywanej pracy. W ten sposób 25 lat temu zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które w dniu dzisiejszym dalej stawia sobie za cel nowe wyzwania związane z rynkiem fiskalnym.

Chcielibyśmy podkreślić, że 25 lat istnienia naszej  firmy nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci i Partnerzy Handlowi. Jubileusz 25-lecia jest doskonałą okazją, aby im podziękować – dzięki Wam i dla Was istniejemy od tylu lat.

Przez ostatnie ćwierć wieku wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju.  Wdzięczni jesteśmy za życzliwość i otwartość. Wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć. Naszym celem jest konstruowanie innowacyjnych urządzeń, które będą podstawą sukcesów naszych Klientów.

Życzymy sobie i  Państwu współpracy przez kolejne 25 lat!