W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

praktyki dla studentów

Miejsce pracy: Warszawa lub Kopytów przy trasie Poznańskiej
w okolicy Błonia

Jeżeli:

  • chcesz stale pogłębiać wiedzę z programowania w języku C, C++

  • chcesz rozwijać umiejętności w programowaniu w systemach operacyjnych Windows, Linux

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

  • umiesz i lubisz pracować w zespole

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. b

Mile widziana:

  • znajomość środowiska i bibliotek QT

  • znajomość programu Protel

  • umiejętność projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB

  • umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embdeded

Twoje zadania:

  • udział w badaniach urządzeń i ich oprogramowania

  • praca nad konstrukcją przyrządów technologicznych

  • praca nad tworzeniem założeń gotowych wyrobów

  • analiza instrukcji użytkowej oraz serwisowej

Oferujemy:

  • płatne praktyki z możliwością pozostania w strukturach organizacji

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • przyjazną atmosferę

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej