W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor systemów wbudowanych

HARDWARE ENGINEER

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Kopytów przy trasie Poznańskiej
w okolicy Błonia

Zadania:

  • tworzenie konstrukcji i oprogramowania w specjalizowanych urządzeniach m.in. bileterkach, kasach, drukarkach fiskalnych

  • przeprowadzanie badań/testów

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej

  • rozwój produktów od schematu do wdrożenia do produkcji

  • uczestniczenie w homologowaniu urządzeń

  • wsparcie techniczne

  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych na mikrokontrolerach o architekturze ARM (rodzina CORTEX)

  • umiejętność programowania w języku C i C ++

  • biegłość w projektowaniu układów elektronicznych: schemat i PCB

  • zaawansowana znajomość programu Altium Designer

  • wykształcenie wyższe ( elektronika lub mechatronika )

  • znajomość środowiska i bibliotek QT

  •  znajomość systemów Linux i Windows

  • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych: oscyloskop, miernik, stacja lutownicza/BGA, interfejs do debugowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia

  • możliwość pracy zdalnej

  • przyjazną atmosferę w zgranym i doświadczonym zespole

  • ryczałt na dojazdy

  • premie od sprzedanych wdrożonych konstrukcji

  • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej

  • bezpłatny parking

  • zimne i ciepłe napoje

  • pracę w zaciszu natury

  • ubezpieczenia grupowe

  • elastyczne godziny pracy

  • nagrody okolicznościowe