W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Kopytów przy trasie Poznańskiej
w okolicy Błonia

Opis stanowiska:

  • diagnostyka oraz naprawa urządzeń elektronicznych

  • kompleksowa obsługa klientów
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ( preferowane mechatronika lub elektronika)

  • podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych

  • doświadczenie w montażu obwodów drukowanych (THT, SMD, BGA)

  • umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów

  • zdolności manualne

  • odpowiedzialność
  • dokładność

  • zaangażowanie

  • dbanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy